Другий наглядовий аудит щодо стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT)

2021-11-22 13:42:00

   Компанія «ЕКСПЕРТИЗА МВК» довела відповідність міжнародним стандартам якості ISO 9001:2015

 

У листопаді 2021 року ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКСПЕРТИЗА МВК» успішно пройшло другий наглядовий аудит авторитетним міжнародним органом із сертифікації ТОВ «Глобал Сертифік» (LLC Global Certifik) та підтвердило відповідність своєї діяльності вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT).

Впровадження стандарту ISO - стратегічний інструмент, який дозволяє скоротити витрати, мінімізуючи помилки, збільшуючи продуктивність, та охоплює всі аспекти діяльності підприємства, такі як стратегічне управління, бізнес-процеси, управління персоналом, комунікації, документообіг та інше, що, в свою чергу, дозволяє оптимізувати і удосконалити процеси діяльності.

Відповідність вимогам міжнародних стандартів вимагає чітко дотримуватись інструкцій, прописаних міжнародною організацією ISO, яка акредитована у більшості країн світу. Задані вимоги змушують нас неухильно і безперервно стежити за якістю робіт. Тому під час аудиту були відібрані випадкові вибірки, щоб перевірити, як вимоги документації до системи управління та відповідних нормативних актів впроваджені на практиці та чи ефективні вони. Аудиторською групою LLC Global Certifik були зазначені покращення, що відбулися у 2021 році з моменту проведення першого наглядового аудиту у ТОВ «ЕКСПЕРТИЗА МВК».

Ми продемонстрували аудиторам, що інтегрована система управління якістю ефективно функціонує, постійно поліпшується та відповідає всім вимогам світових стандартів. Зовнішні аудитори відзначили, що компанія адаптувалась до складних умов через світову пандемію з дотриманням всіх карантинних мір.

За результатами аудиту будо отримано аудиторський звіт №2НА-00345/9001 від 26.11.2021 року.

Хочемо висловити подяку всім співробітникам компанії за злагоджену і якісну роботу. Ми плідно працюємо, удосконалюємося, запроваджуємо нові можливості, тому кожен рік доводимо спроможність надавати роботи високої якості згідно з міжнародними вимогами, оновлюючи сертифікацію ISO.